Pre-sales

רוצים לקבל מידע על הזדמנויות רכישה, השקות חדשות ומבצעים חמים?

השאירו פרטים ותתעדכנו לפני כולם

  מה היתרונות בקניית בית בפרויקט חדש

  14.07.2018

  רכישה או קניה מקבלן או תחת פרויקט חדש, חייבת להיבחר בקפידה, ועם המון מחשבה. בשלב הראשוני, נצטרך לבדוק את התקציב שלנו. כמה הון בעצם יש לנו? ומתוכו האם נצטרך לקחת הלוואה למשכנתא?
  כמו כן, בשלב התקציב הראשוני כדאי להתחשב בעלויות שנשארו מקניית הנכס הקודם. האם נשארו חובות? הלוואות? משכנתא? במאמר שלפניכם נרכז לכם את כל היתרונות לקניית בית בפרויקט חדש.

  ההבדל בין פרויקט חדש לפרויקט ישן

  לעומת רכישת דירה קיימת, דירה בפרויקט חדש היא שונה. רכישת דירה חדשה, מאפשרת לנו לראות לראשונה את הסביבה, את הדירה, ואת השכונות השונות. לעומתם, רכישת דירה בפרויקט חדש היא די שונה ובעלת סיכון. במילים אחרות, אנו נראה נתונים טכניים מאשר נתונים אמיתיים. ברוב המקרים, נתקל בהדמיה ממוחשבת דיגיטלית, או בשרטוט נייר מקצועי. לעומת זאת, קניה דירה חדשה במקום קיים יעניק לנו שקט הרבה יותר, ופחות סיכונים.

  עיצוב יוקרתי ומבנים חדשים

  כאשר מדברים על קניית בית בפרויקט חדש, לרוב מדובר על מבנה הבלוק והדירה. בדרך כלל, פרויקט חדש מכיל סכומי כסף רבים, ולא מעט השקעה. רצוי לבדוק מי אחראי על הפרויקט, מי הקבלן בפועל? וכיצד כל העסק מתנהל מבפנים. ברוב המוחלט של המקרים, אנו נקבל את החבילה המושלמת בפרויקט חדש, כלומר – דירה מעוצבת שנראית מיליון דולר, חניות בשפע, וסביבת מגורים צעירה.

  שינויים בהתאם – היכולת לקבוע

  בפרויקט חדש, נוכל לקבוע כיצד התנאים יתנהלו. כלומר: ניתן לעשות שינויים! לעומת דירה קיימת, בפרויקט חדש נוכל לתכנן עם הקבלן את השינויים בדירה. למשל: בניית קיר מסוים, גבס, מיקום החשמל, או תוספת לחיבורי חשמל נוספים. בנוסף, ייתכן ששינויים מסוימים יגבו מאיתנו תשלום נוסף.

  סביבה מתפתחת וחדשה

  כאשר אנו מעוניינים לקנות בית בפרויקט חדש, בין הדברים הראשוניים שאליהם נרצה לכוון, הוא הסביבה והשכונות. רצוי לבדוק את הסביבה המתפתחת והחדשה, ולענות על מס' שאלות חשובות, כמו: האם קיימים מפגעים מטרידים של הסביבה (דוגמא: בניין \ מקור רעש קבוע), האם קיימים מבנים ומקורות הכרחיים? לדוגמא: מבנים תעשייתיים, בתי ספר וגנים לילדים, תחנות אוטובוס ורכבת, שדות פתוחים האפשריים לבניה, מרכזי קניות ומשרדים מסחריים. בנוסף, רצוי לבדוק כיצד פועלת מערכת החינוך בישוב \ בעיר הספציפית. כמו כן, יש לבדוק האם קיימים בנייני עירייה או פיקוח מסוים. לקראת הסוף, בדקו כיצד נגישות הכבישים באה לידי ביטוי.

  בקיצור, בדקו את הסביבה היטב – האם יש דברים שחשובים לכם? כמה העיר \ הישוב קרוב למרכז מסחרי? או לעיר מרכזית? לדוגמא – תל אביב. כלל הדברים הללו חשובים, ולבסוף גבשו החלטה נבונה.

  לסיכום, יש לא מעט יתרונות מובילים שאותם לא ניתן להדפיס על מאמר אחד. רשמנו מספר יתרונות שנחשבים כמובילים ומורגשים ביותר. המלצה שלנו – בחרו במנהל פרויקט שיודע כיצד הדברים עובדים, בדקו את הסביבה, ושקלו את התקציב היטב. מכאן – הבחירה בידיים שלכם.

  כותב המאמר הוא בעלי חברת טופ אחזקת מבנים 

  רוצים להתעדכן בדברים הכי מעניינים שקורים בשטח?
  ציינו מה מעניין אתכם ונצרף אתכם לרשימת התפוצה שלנו.

   לאחרונה...

   שוק הנדל"ן הישראלי מתקרב לשוק ההון

   שוק הנדל"ן ידוע כשוק די סולידי ויציב, עם תהליכים ושינויים איטיים יחסית, בגלל משך הזמן...

   ניתוח שוק: צניחה חסרת תקדים בבניית צמודי הקרקע

   כל מה שכדאי לדעת באינפוגרפיקה הבאה על פי ניתוח שערכנו מתוך נתוני הלמ"ס.

   איפה אפשר עדיין להגשים את החלום של בית פרטי?

   על הטירוף שאוחז בשוק צמודי קרקע ואיפה אפשר עדיין להגשים את החלום?

   כמה שווה ממ"ד בת"א?

   מדובר בפרויקט התחדשות עירונית בצפון הישן של ת"א, שנמצא בשלבים הראשונים של התכנון והמו"מ עם...

   דילוג לתוכן