מי אנחנו

שיווק נדל"ן, ממש כמו בניית פרויקט איכותי, חייב להתחיל ביסודות חזקים ויציבים ובצוות של אנשים שאוהבים את מה שהם עושים. אנחנו לא רק מאמינים בזה, אנחנו גם עושים את זה הלכה למעשה.
מאז הקמתנו בשנת 1996 ועד היום שיווקנו בהצלחה אלפי יחידות דיור ואנו מובילים את השיווק עבור יזמים וקבלנים בעשרות פרויקטים בכל רחבי הארץ, החל משכונות מגורים והרחבת ישובים, דרך מגדלי יוקרה ועד להתחדשות עירונית במרכזי ערים. בזכות מתודת עבודה ייחודית, צוות מיומן והרבה אהבה למקצוע, אנו הופכים כל פרויקט נדל"ן לרווחי יותר ומאמינים שמקצוענות, יושרה, שקיפות ונאמנות – הם המפתח להצלחה אמיתית.

רוח דרא

החזון

להוות גורם מוביל, משמעותי, נחוץ ומשפיע בצינור השיווק של נדל"ן בין יזמים לצרכן הסופי, ולתרום בעשייה שלנו לישוב ארץ ישראל בכלל לרבות הפריפריה.

ההבטחה ליזם

דרא במהותה ובדרכי פעולתה מוכוונת להשיג הצלחה שיווקית ולהגדיל את הרווחיות ליזמים בפרויקטים אותם היא משווקת. ההבטחה ליזם: עם דרא בשיווק – תרויח יותר!

הערכים

אחריות

הנהלת דרא מחויבת להוביל את החברה על פי ערכי דרא ובהתאם לנהלי החברה והקוד האתי, לשמש מודל ליושר אישי, הגינות וניקיון כפיים.

שליחות

על מנהלי דרא למלא את משימותיהם מתוך תחושת שליחות, מסירות והזדהות עם החזון, המטרות וההבטחה של דרא.

ייצוגיות

עובדי דרא מחויבים בהתנהלות המכבדת את החזון של דרא ואת מטרותיה העסקיות והחברתיות.

יושרה

עובדי דרא מחויבים לפעול ביושר ובהגינות ובתום לב, אחד כלפי השני, כלפי החברה וכלפי לקוחות החברה.

שקיפות

כל עובדי החברה מחויבים לפעול בשקיפות מלאה מול הממונים עליהם בחברה ולדווח תמיד דיווחי אמת.

נאמנות

עובדי דרא יגלו נאמנות לחזון החברה, להבטחה של דרא ליזמים וליעדי הפרויקטים עליהם הם ממונים.

דיסקרטיות

כל עובדי דרא מחויבים לדיסקרטיות מלאה בנוגע לכל מה שמתרחש בחברה ו\או בפרויקטים עליהם הם ממונים.

שוויוניות וכבוד הדדי

עובדי דרא יתנהלו מול כל אדם בכבוד ומתוך ראיה שוויונית תוך הימנעות מכל דיבור או מעשה שיש בהם משום דעות קדומות, אפליה מגדרית, דתית, אתנית או אידאולוגית.

חתירה למצוינות

בהיות דרא ארגון החותר למצוינות, ישאפו עובדי דרא למיצוי מרבי של יכולותיהם המקצועיות תוך כדי למידה מתמדת ומחויבות לחדשנות.

דילוג לתוכן