Pre-sales

רוצים לקבל מידע על הזדמנויות רכישה, השקות חדשות ומבצעים חמים?

השאירו פרטים ותתעדכנו לפני כולם

  בריכות לחצר – אפשרות לשדרג בתים בפרויקטים חדשים

  11.05.2016

  דרא שיווק נדל"ן

  סקירה מקצועית

  העלייה באיכות החיים מחד והעובדה שיותר ויותר חברות מקומיות ובינלאומיות, החלו להיכנס לתחומים שקשורים לתכנון ועיצוב הבית, יצרו מצב חדש במהלך השנים האחרונות, לפיו פריטים ואלמנטים שהיו מוכרים פעם רק בקרב השכבות המעמד הגבוה מבחינה כלכלית, היום כבר הפכו להיות נחלת הכלל במובנים רבים.

  דוגמא טובה לכך הן בריכות לחצר. עד לפני לא מעט שנים, היה מדובר באלמנט שרק מי שהשתכר משכורת גבוהה מאוד ויכול היה להרשות לעצמו, אכן בנה בריכה פרטית בחצר של הבית. בכל זאת מדובר בהשקעה לא קטנה, בין אם זה בהיבט תכנון ובנייה ובין אם זה בהיבט של תחזוקת הבריכה לאורך זמן. שכן נדרשות הוצאות על מים, ניקיון, ודברים אחרים שעולים לא מעט כסף, כולל ציוד ופריטים שונים שנהוג להשתמש בהם באופן שוטף או מעת לעת.

  היום לעומת זאת, בריכות לחצר הפכו להיות דבר מאוד מקובל בקרב לא משפחות רבות, כאלה שבונות בית חדש ורוצות ליהנות מבריכה פרטית או כאלה שיש להם בית קיים עם שטח פנוי והן רוצות לשדרג אותו. אין ספק שבריכה פרטית יכולה להוסיף המון.

  צריך להדגיש כאן, כפי שציינו, זה לא רק עניין של עלייה באיכות החיים, עלייה בשכר, זה גם עניין של אפשרויות. היום אנחנו יכולים למצוא הרבה יותר דוגמאות של בריכות לבית. אנחנו לא חייבים לבנות בריכה, על כל המשתמע מכך, כלומר, לחפור בור בחצר ולבנות בריכה מאפס. למעשה, אנחנו לא חייבים בהכרח חצר בשביל זה. אפשר להשתמש בבריכות שונות שניתן להתקין על פני הקרקע, בין אם זה בחצר, מרפסת, גג ובמקומות אחרים. כל עוד יש שטח, כל עוד המבנה מאפשר זאת, הרי שאין שום בעיה לבצע את זה.

  כיצד בריכות משדרגות את הפרויקט

  אנחנו צריכים להתייחס לנקודה כיצד בריכה פרטית יכולה לשדרג פרויקט בכמה היבטים.

  ראשית, אם אנחנו בוחרים להתקין בריכה פרטית בבית חדש או בבית קיים, אין ספק שאנחנו יוצרים לעצמנו אפשרות חדשה, אפשרות ייחודית. במקום שנצטרך לפנות בכל פעם אל בריכה ציבורית הרי שנוכל להשתמש בבריכה שלנו. הרבה יותר פשוט, נגיש וזול.

  שנית, מן הסתם, זה משפר משמעותית את ערך הנכס. זה נכון גם לגבי מבנים משותפים. ברגע שיש בריכה במבנה, ערך הנכס עולה. דבר שיכול להטיב עם דיירי המקום אך גם עם הקבלן שמציע את הדירות למכירה.

  שלישית, ברגע שיש בריכה בחצר של הנכס, למשל במקרים של מבנים משותפים, ובוודאי אם מדובר בבריכה משותפת מחוממת, הרי שהמיתוג של הפרויקט משתפר, לפני שהוא מאוכלס, בשלב המכירות, וכן לאחר מכן. מה שיאפשר לדיירים ליהנות מעלייה בערך הדירות אם בעתיד הם ירצו למכור את הדירה שלהם. אין ספק שמדובר בשדרוג משמעותי וייחודי.

  רוצים להתעדכן בדברים הכי מעניינים שקורים בשטח?
  ציינו מה מעניין אתכם ונצרף אתכם לרשימת התפוצה שלנו.

   לאחרונה...

   שוק הנדל"ן הישראלי מתקרב לשוק ההון

   שוק הנדל"ן ידוע כשוק די סולידי ויציב, עם תהליכים ושינויים איטיים יחסית, בגלל משך הזמן...

   ניתוח שוק: צניחה חסרת תקדים בבניית צמודי הקרקע

   כל מה שכדאי לדעת באינפוגרפיקה הבאה על פי ניתוח שערכנו מתוך נתוני הלמ"ס.

   איפה אפשר עדיין להגשים את החלום של בית פרטי?

   על הטירוף שאוחז בשוק צמודי קרקע ואיפה אפשר עדיין להגשים את החלום?

   כמה שווה ממ"ד בת"א?

   מדובר בפרויקט התחדשות עירונית בצפון הישן של ת"א, שנמצא בשלבים הראשונים של התכנון והמו"מ עם...

   דילוג לתוכן