Pre-sales

רוצים לקבל מידע על הזדמנויות רכישה, השקות חדשות ומבצעים חמים?

השאירו פרטים ותתעדכנו לפני כולם

  דברים שמשדרגים דירות בפרויקט חדש

  14.07.2018

  דרא שיווק נדל"ן

  סקירה מקצועית

  במאמר שלפניכם נדבר על הדרכים שבהם נוכל "לשדרג" את הדירה, במיוחד בכניסה לפרויקט חדש. באמצעות שדרוג הדירה, נוכל לקבל כסף רב יותר מהדירה הישנה. לא מעט אנשים מבינים את חשיבות השדרוג, וכאשר קבלן מעוניין בנכס, רצוי לשבח אותו ככל האפשר.

  למה בכלל צריך לשדרג את הדירה

  שדרוג הדירה יכולה להיעשות לפני קבלת ההתראות, באמצע הדרך, או בתחילה. כמו כן, ניתן להיעזר בשירותיו של שמאי במטרה להשביח את הנכס עוד יותר. בכל מקרה, הדרך הטובה ביותר היא בעת ההתראה הראשונית של הקבלן, או בפרויקט החדש. כדאי ליצור מרווח זמן של מס' חודשים לפני ביקור הקבלן או מנהל הפרויקט בנכס הרצוי. ניתן להתייעץ איתנו בנושא של זמנים, בכל זמן, בדף צור הקשר שלנו

  מהם הדרכים היעילות לשדרוג הדירה

  כפי שציינו, השכרת שירותיו של שמאי יכולה להשביח את הנכס, ולעלות את מבוקשו. מלבד זאת, ישנם דברים ספציפיים שנוכל לעשות, הדברים הללו ידרשו מאיתנו כסף נכבד, ונצטרך לבצע לפעמים שיפוצים לשם כך. אז מהם הדרכים היעילות ביותר? פירטנו זאת על "רגל אחת":

  1. הוספת חדרים \ מחיצה נוספת – הדרך היעילה שמעלה את שיווי הנכס בצורה המשמעותית ביותר היא הוספת חדרים, או מחיצה נוספת לבית. בדרך כלל, זה יצרוך ממכם שיפוץ, וכמובן עלות כספית.
  2. תאורה מעוצבת – הדרך הנוספת היא לשדרג את מערך התאורה הפנימי והחוץ. תוכלו לשדרג את התאורה הפנימית בבית, באמצעות: תאורת לד מקצועית, תאורה דקורטיבית, תאורה צמוד תקרה, ואולי גם תאורה שקועה. בתאורת החוץ, תוכלו להיעזר ב- תאורה המוגנת במים, מנורות גינה, עמודי תאורה, ונורות לד הנדבקות על סביבת הגינה – כמו עצים.ניתן להיעזר בפתרונות התאורה של .Philips למשל, ניתן להיעזר במוצרים המשלימים כמו: Hue Econic, Hue Lily, Hue Calla, ועוד.
  3. מטבח בסגנון אחר – אם המטבח שלכם לא מעלה חיוך, ייתכן ששדרוג של המטבח הקיים עשוי לעלות את מחיר הנכס פי 4. באופן אישי, אנו אהבנו את סגנון המטבח הכפרי הלבן. המטבח הזה מאוד יוקרתי, מעוצב, ומודרני.
  4. ריצוף מעוצב וחדש – העיצוב הישן, כבר לא מודרני כמו שחשבנו בשנת 2015. במידה ואתם מעוניינים לשדרג את הריצוף שלכם, זה הזמן. אנו ממליצים ללכת על ריצוף דמוי פרקט, שנראה ממש כמו פרקט, רק בלי החסרונות של הפרקט. כלומר, ניתן לשטוף את הרצפה עם מים. במידה ואתם אנשים שלא מוכנים להסתפק במעט, ומעוניינים ביוקרה ועיצוב, אנו ממליצים על ריצוף גרניט פורצלן דמוי בטון אפור.
  5. שדרוג השירותים האמבטיה והחרסינה – אחד ההתלבטויות הגדולות ביותר בעת השדרוג, הוא חדר השירותים. ניתן לשדרג את סביבת האמבטיה, השירותים, והחרסינה. שימו דגש לא רק על השירותים עצמם, אלה גם על סביבת האמבטיה והחרסינות מסביב. טאץ' יוקרתי יעניק לכם הרבה יותר! שהכל משתלב בצורה יפה ומושכת, היא תגרום לאפקט מצד המסתכלים, דבר אשר יעלה את שיווי הנכס.

  שדרגו את צבע הקיר – אחד העקרונות הבסיסיים לשדרוג הבית, הוא בוודאי צבע הקירות. אנו ממליצים ללכת על גוון שמשלב את המטבח, ואת שאר ריהוט הבית באור אחר. למשל: במידה ובחרתם ללכת על מטבח כפרי לבן, מומלץ ללכת על צבע בהיר, או על צבע אפקט הבטון של נירלט. מתלבטים? מעוניינים בייעוץ חינם? התייעצו עם המומחים של צבעי חיים צביעת דירות לקבלת ההחלטה הטובה ביותר.

  במאמר זה, פירטנו את הדרכים היעילות לשדרוג הדירה ו\או הנכס שלכם. עוד לפני השדרוג, רצוי לבדוק שאין "פגם" או בעיה כל-שהיא אשר העשויה להוריד את מחירו. למשל: בעיית צנרת, ריצוף, וכו'. מקווים שתשקלו את הנאמר, מכאן – הכדור בידיים שלכם.

  בדקו את הסביבה היטב – האם יש דברים שחשובים לכם? כמה העיר \ הישוב קרוב למרכז מסחרי? או לעיר מרכזית? לדוגמא – תל אביב. כלל הדברים הללו חשובים, ולבסוף גבשו החלטה נבונה.

  לסיכום, יש לא מעט יתרונות מובילים שאותם לא ניתן להדפיס על מאמר אחד. רשמנו מספר יתרונות שנחשבים כמובילים ומורגשים ביותר. המלצה שלנו – בחרו במנהל פרויקט שיודע כיצד הדברים עובדים, בדקו את הסביבה, ושקלו את התקציב היטב. מכאן – הבחירה בידיים שלכם.

  רוצים להתעדכן בדברים הכי מעניינים שקורים בשטח?
  ציינו מה מעניין אתכם ונצרף אתכם לרשימת התפוצה שלנו.

   לאחרונה...

   שוק הנדל"ן הישראלי מתקרב לשוק ההון

   שוק הנדל"ן ידוע כשוק די סולידי ויציב, עם תהליכים ושינויים איטיים יחסית, בגלל משך הזמן...

   ניתוח שוק: צניחה חסרת תקדים בבניית צמודי הקרקע

   כל מה שכדאי לדעת באינפוגרפיקה הבאה על פי ניתוח שערכנו מתוך נתוני הלמ"ס.

   איפה אפשר עדיין להגשים את החלום של בית פרטי?

   על הטירוף שאוחז בשוק צמודי קרקע ואיפה אפשר עדיין להגשים את החלום?

   כמה שווה ממ"ד בת"א?

   מדובר בפרויקט התחדשות עירונית בצפון הישן של ת"א, שנמצא בשלבים הראשונים של התכנון והמו"מ עם...

   דילוג לתוכן