Pre-sales

רוצים לקבל מידע על הזדמנויות רכישה, השקות חדשות ומבצעים חמים?

השאירו פרטים ותתעדכנו לפני כולם

  דיור בצפון

  13.05.2018

  דרא שיווק נדל"ן

  סקירה מקצועית

  בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מבינים שהחיים במרכז אינם בהכרח הבחירה הטובה ביותר. אוויר הצפון הנקי, השקט, המרחבים והטבע מביאים עימם שלווה מרעננת לחיי היום-יום ומשפרים את איכות החיים פלאים. עקב העניין הגובר במעבר לצפון, קמים שלל פרויקטים חדשים ויוקרתיים המספקים פתרונות מגורים מופלאים לזוגות ומשפחות.

  יתרונות המגורים בצפון

  אם בעבר מגורים בצפון פירושם היה לחיות בבידוד מהנוחות המודרנית, כיום כבר ברור שלא כך הדבר. הצפון מתפתח ללא הרף, ולכן פרויקטים חדשים בצפון מתרבים גם כן. כשבוחנים את יתרונות המגורים באזור זה, קל מאוד לראות מדוע מדובר בבחירה מוצלחת.

  ראשית, החיים בצפון הארץ הרבה יותר זולים ממרכזם. זהו שיקול חשוב עבור משפחות צעירות בתחילת דרכן, המחפשות להשקיע בנכס הראשון שלהם. שנית, ישנה קהילתיות באזורים הללו שאינה קיימת בערים הגדולות. גם כאן מדובר ביתרון עבור הזוגות הצעירים המחפשים להשתקע ולצמוח. באשר לנגישות למקומות עבודה, בשנים האחרונות ישנה עשייה רבה כדי להגדיל את הנגישות לכבישים ראשיים ולאמצעי תחבורה כמו רכבות, המאפשרים גישה נוחה לאזורים מרכזיים. ההתפתחות המופלאה הזו מאפשרת מגורים באזורים פסטורליים יותר, תוך שמירה על מקום העבודה המספק הכנסה.

  עבור משפחות עם ילדים החיים בצפון הארץ מאפשרים גישה למערכות חינוך טובות לא פחות מאשר במרכז, ולעיתים אף טובות יותר. המרחבים הירוקים נותנים לילדים את ההזדמנות לגדול תוך למידת הארץ, רכישת הערכה לטבע ותחושת עצמאות שתשרת אותם גם בבגרותם.

  רכישת בית בצפון מאפשרת התאמה אישית לצורכי המשפחה ולפוטנציאל הצמיחה שלה. דירה להשכרה בקריות לדוגמה, אומנם נמצאת בצפון גם היא, אך אינה מאפשרת השתקעות ורוגע אמיתי כמו רכישת נכס בפרויקט חדש.

  כיצד משווקים פרויקטים בצפון?

  כמו בכל שיווק פרויקטים גם שיווק פרויקטים בצפון דורש זווית ממוקדת ואישית לכל פרויקט. אין זה נכון לשכפל שיווק של פרויקטי נדל"ן שונים. כל פרויקט הוא ייחודי והגורמים המעורבים בבנייתו משקיעים מזמנם וממשאביהם כדי לוודא שהוא מביא יתרונות לחיי הדיירים העתידיים. בשיווק של פרויקטים יש לאתר את המאפיינים הייחודיים, ובעזרתם גם למקד את האוכלוסייה שאותה יכול הפרויקט לשרת. הבנת הצרכים גם מאפשרת לנהל משא ומתן עם הלקוחות ולהביא למכירה המותירה את שני הצדדים מרוצים.

  שיווק נדל"ן היא מלאכה עדינה הדורשת מומחיות וניסיון רבים בתחום. בכל פרויקט מעורבים מספר לא מבוטל של גורמים מקצועיים המבקשים לקבל תמורה הוגנת על מלאכתם ובצדק. יחד עם זאת יש להבין כי עבור הרוכש זהו מעמד הדורש שיקולים רבים והשקעה גדולה. מערך שיווק מקצועי יודע לנהל בדיוק רב את תהליך המכירה כך שהתוצאה תהיה מיטבית. שיווק מגורים בצפון היא הזדמנות נפלאה להציג בפני רוכשים פוטנציאליים עולם חדש של אפשרויות ויתרונות, ושל הנאה וסיפוק רב בזיווג בין הרוכש המתאים לפרויקט המושלם עבורו.

  רוצים להתעדכן בדברים הכי מעניינים שקורים בשטח?
  ציינו מה מעניין אתכם ונצרף אתכם לרשימת התפוצה שלנו.

   לאחרונה...

   שוק הנדל"ן הישראלי מתקרב לשוק ההון

   שוק הנדל"ן ידוע כשוק די סולידי ויציב, עם תהליכים ושינויים איטיים יחסית, בגלל משך הזמן...

   ניתוח שוק: צניחה חסרת תקדים בבניית צמודי הקרקע

   כל מה שכדאי לדעת באינפוגרפיקה הבאה על פי ניתוח שערכנו מתוך נתוני הלמ"ס.

   איפה אפשר עדיין להגשים את החלום של בית פרטי?

   על הטירוף שאוחז בשוק צמודי קרקע ואיפה אפשר עדיין להגשים את החלום?

   כמה שווה ממ"ד בת"א?

   מדובר בפרויקט התחדשות עירונית בצפון הישן של ת"א, שנמצא בשלבים הראשונים של התכנון והמו"מ עם...

   דילוג לתוכן