Pre-sales

רוצים לקבל מידע על הזדמנויות רכישה, השקות חדשות ומבצעים חמים?

השאירו פרטים ותתעדכנו לפני כולם

  היתרונות של קניית דירה ישירות מקבלן

  27.08.2016

  דרא שיווק נדל"ן

  סקירה מקצועית

  קניית דירה חדשה היא התחלה של חיים חדשים במינימום דאגות. מבחינה כלכלית, אין ספק שאם אתם עומדים בפני קניית דירה החששות הם רבים וההחלטה איננה פשוטה, גם אם אתם לגמרי "סגורים" על המיקום של הנכס עצמו. זהו צעד פיננסי שאין דומה לו, לכן יש לבדוק את העסקה מכל הכיוונים האפשריים, לרבות החסרונות והיתרונות בעצם הבאתה אל הפועל. דירה חדשה מהקבלן מרגישה כמו חלום עבור רבים מבין הישראלים, אך דווקא בהתעמקות בנושא תוכלו לראות שלפעמים ההזדמנות הכלכלית המשתלמת יותר, מצויה ברכישת נכס חדש ולא בדירה יד שנייה. הסוד הוא – מחקר מקדים יסודי מספיק, בשילוב סיוע מקצועי ממומחים בתחום.

  השקעה בהתחלה וחיסכון בהמשך

  לא כל הדירות בישראל עולות שני מיליון שקלים ואם תחקרו לעומק, תוכלו לראות שישנם פרויקטים בעלויות נמוכות הרבה יותר, שאנשים רבים אינם מודעים לכך שהם בהישג ידם או ליתר דיוק – ארנקם. החלק של מיסוי מקרקעין הוא בלתי נפרד מהעסקה כמובן, אך בפועל מס רכישה עבור דירה ראשונה, למשל, איננו חובה כשמדובר בדירות שהשווי שלהן אינו עולה על מיליון ושש מאות אלף שקלים. המשמעות עבור רוכשים של דירות חדשות היא עצומה ומדובר בחיסכון של כסף רב.

  נכס חדש שהוא חלק מפרויקט איכותי, הוא הרבה יותר מבית נוצץ ולבן: אלו הן תשתיות חדשות לחלוטין, בנייה בטכנולוגיות מתקדמות, כלים סניטריים חדשים ובקיצור – הרבה פחות דאגות, לעומת ההתעסקות עם בית ותיק למכירה יד שניה, שמצבו אינו באמת ידוע. אם אתם מחפשים נכס להשקעה אז על אחת כמה וכמה, תוכלו להסתפק בסטנדרט של הקבלן ולהימנע משדרוגים יקרים.

  כיצד קניית דירה חדשה תייצר עבורכם נכס מניב לשנים רבות?

  מציאת נכס חדש המיועד להשקעה, היא משימה שונה לחלוטין מאשר רכישת דירה למגורים שלכם עצמכם בתוכה. האינטרסים שלכם כבעלי הבית הם אחרים לעומת אלו של הדיירים, לכן כדאי למצוא נכס משתלם שיושכר בקלות, גם אם עבורכם לא מדובר באופציית מגורים כלל.

  קרבה למוסדות לימוד, למרכזי קניות, לפארקים – זה מה שאנשים ששוכרים דירות מחפשים, בכל מקום בארץ לרבות בערים שרחוקות מהמרכז ואינן נחשבות למקומות מבוקשים. בפועל, דווקא באזורים הללו ייתכן ותמצאו את "האוצר" שלכם, אותה פנינת נדל"ן שתפיק עבורכם הכנסה לאורך שנים, על ידי השכרתה לדיירים אחרים. נכס מניב שכזה הוא ביטחון כלכלי של ממש והוא יחזיר את ההשקעה הראשונים בתוך שנים ספורות.

  כך תמצאו פרויקט בניה אטרקטיבי להשקעה

  היעזרו באינטרנט על מנת לעקוב אחר פרויקטים חדשים לבניה שצצים מדי כמה שבועות בכל רחבי ישראל. בסיוע של חברות המשווקות פרויקטים של נדל"ן תוכלו למצוא את הנכס הנכון עבורכם וליצור קשר עם היזם, לבחינת האפשרות של רכישת דירה בפרויקט שלו. אל תוותרו על השוואת מחירים בין נכסים דומים במקומות שונים בארץ וערכו בדיקה מעמיקה לגבי האטרקטיביות של נכסים להשכרה, באזורים הרלוונטיים.

  רוצים להתעדכן בדברים הכי מעניינים שקורים בשטח?
  ציינו מה מעניין אתכם ונצרף אתכם לרשימת התפוצה שלנו.

   לאחרונה...

   שוק הנדל"ן הישראלי מתקרב לשוק ההון

   שוק הנדל"ן ידוע כשוק די סולידי ויציב, עם תהליכים ושינויים איטיים יחסית, בגלל משך הזמן...

   ניתוח שוק: צניחה חסרת תקדים בבניית צמודי הקרקע

   כל מה שכדאי לדעת באינפוגרפיקה הבאה על פי ניתוח שערכנו מתוך נתוני הלמ"ס.

   איפה אפשר עדיין להגשים את החלום של בית פרטי?

   על הטירוף שאוחז בשוק צמודי קרקע ואיפה אפשר עדיין להגשים את החלום?

   כמה שווה ממ"ד בת"א?

   מדובר בפרויקט התחדשות עירונית בצפון הישן של ת"א, שנמצא בשלבים הראשונים של התכנון והמו"מ עם...

   דילוג לתוכן