Pre-sales

רוצים לקבל מידע על הזדמנויות רכישה, השקות חדשות ומבצעים חמים?

השאירו פרטים ותתעדכנו לפני כולם

  הנסיקה המפתיעה של ירוחם

  דרא שיווק נדל"ן

  ניתוח שוק

  ירוחם היא הפתעה נדל"נית  לכל הדעות. מעיר דרומית מנומנמת הפכה ירוחם בחודשים האחרונים ליעד למשקיעים מהמרכז מחד, וליעד מבוקש בקרב צעירים למטרת מגורים מאידך. העיר חווה עליית מחירים מתמדת עם גרף ביקושים הולך ועולה בקצב מסחרר.

  אם עד לא מזמן מעבר לירוחם היה נחשב למעשה חלוצי ואידאולוגי, נראה שהיום הישראלים עושים את המעבר אחרי שהפעילו שיקולים כלכליים, חינוכיים ותעסוקתיים.

  אחד הגורמים להפיכתה של ירוחם ליעד אטרקטיבי היא קרבתה לעיר הבה"דים המוקמת בימים אלה במרחק 8 דקות נסיעה מהעיר. לאחרונה התקבלה החלטה על סיפוח עיר הבה"דים לשטחה המוניציפלי של ירוחם. משמעות הסיפוח, שכולל שטח של 200 דונם, צפויה להניב לירוחם הכנסות מארנונה בסך 3.9 מיליון שקל לשנה. עבור ירוחם מדובר בהזדמנות לביסוס המועצה והקהילה באמצעות חיבור משמעותי ומלא אל העוגן הכלכלי המתפתח צמוד אליו קריית ההדרכה – עיר הבה"דים.

  חברת דרא נמצאת כיום בשלבים מתקדמים במכירה של פרויקט "אירוס ירוחם", המונה 60 יח"ד, של חברת צ.פ.

  בחודשיים האחרונים  מכרה חברת דרא 24 דירות בירוחם, רובם למשקיעים מאזור המרכז, חלקם מאורגנים בקבוצות קטנות לרכישה ביחד של דירות בפרויקט. מחירי הדירות, נכון לעכשיו, נעים בין 825,000 – 975,000 שקל.

  מי הם הקונים בפרויקט "אירוס ירוחם"?

  יובל מאירי, מנהל המכירות בפרויקט: "ישנן שתי קבוצות שקונות בירוחם. האחת של משקיעים מאזור המרכז ומירושלים, והשנייה – צעירים המגיעים מכל אזור הדרום, וחלקם חוזרים לירוחם מהמרכז וקונים למטרת מגורים.

  דירות הקרקע הגדולות עם הגינות נחטפות על ידי משפרי דיור מירוחם . דירות ארבעה וחמישה חדרים נמכרות מחציתם  לתושבי ירוחם  ומחציתן  למשקיעים.

  המשקיעים שרוכשים בפרוייקט מגיעים כאמור גם מאזור גוש דן וגם מירושלים כשהם מונעים על ידי הביקוש הגבוה לשכירות מחד וההשבחה הצפוייה במחירי הדירות מאידך.

  מהן הסיבות לנסיקה המפתיעה של ירוחם?

  מאירי: "אחת הסיבות לנסיקה הפתאומית והמפתיעה של ירוחם נעוצה בעיר הבה"דים המוקמת בימים האלה בנגב והנמצאת מרחק שמונה דקות נסיעה בלבד מפרויקט 'אירוס ירוחם'. אין ספק שהפרסומים האחרונים והחשיפה  בעיתונות הארצית והאינטרנטית, הביאו לעלייה משמעותית במודעות לירוחם  ובביקוש בקרב המשקיעים .

  סיבה שניה  היא  רמת החינוך וההון האנושי. לתושבי ירוחם קל מאוד למכור את דירתם הישנה ורובם ככולם מצביעים על הרמה האנושית והחינוך האיכותי בעיר כאבן שואבת לתושבים חדשים.

  צעירים המעוניינים לעבור לירוחם בדרך כלל מגיעים עם זיקה כלשהי לעיר, אם מכיוון הגרעין התורני שממלא את ירוחם בתוכן אנושי איכותי או זוגות צעירים מבאר שבע והסביבה המבקשים לשפר את איכות החיים והחינוך ולהשאר בדרום.

  סיבה שלישית היא דרכי התחבורה המשופרות לירוחם באמצעות כביש עוקף באר שבע, כביש שש ורכבת ישראל.

  רוצים להתעדכן בדברים הכי מעניינים שקורים בשטח?
  ציינו מה מעניין אתכם ונצרף אתכם לרשימת התפוצה שלנו.

   לאחרונה...

   שוק הנדל"ן הישראלי מתקרב לשוק ההון

   שוק הנדל"ן ידוע כשוק די סולידי ויציב, עם תהליכים ושינויים איטיים יחסית, בגלל משך הזמן...

   ניתוח שוק: צניחה חסרת תקדים בבניית צמודי הקרקע

   כל מה שכדאי לדעת באינפוגרפיקה הבאה על פי ניתוח שערכנו מתוך נתוני הלמ"ס.

   איפה אפשר עדיין להגשים את החלום של בית פרטי?

   על הטירוף שאוחז בשוק צמודי קרקע ואיפה אפשר עדיין להגשים את החלום?

   כמה שווה ממ"ד בת"א?

   מדובר בפרויקט התחדשות עירונית בצפון הישן של ת"א, שנמצא בשלבים הראשונים של התכנון והמו"מ עם...

   דילוג לתוכן