Pre-sales

רוצים לקבל מידע על הזדמנויות רכישה, השקות חדשות ומבצעים חמים?

השאירו פרטים ותתעדכנו לפני כולם

  השקעות נדלן בארץ או בחו"ל?

  29.06.2017

  דרא שיווק נדל"ן

  ניתוח שוק

  רוצים להשקיע בתחום הנדלן אבל השקעה גדולה מדי מאיימת עליכם בשלב הזה? בשנים האחרונות השקעות בתחום הנדלן במדינות זרות ובישראל אמרו את דברן וכיום הן המבוקשות ביותר בתחום. אז אם ההשקעות אכן נותנות מענה הן בישראל והן בחול איפה כדאי או יותר משתלם להשקיע?

  תחום ההשקעות יכול להניב לכם תשואות גבוהות ביותר אבל אם תבצעו את התהליכים שלא בסדר הנכון אתם עלולים לנחול אכזבות שחשוב למנוע מראש. במאמר הבא נרחיב ונדבר על השקעות נדלן בישראל ובארצות הברית ומה כדאי לכם לעשות לפני שאתם יוצאים לדרך חדשה.

  מאז ועד היום – נדלן בארצות הברית

  "זה קרה בעקבות המשבר שהיה בשנת 2007 או אז חוותה ארצות הברית משבר גדול ביותר בפן הדיור ובין היתר זה נבע גם מלקיחת הלוואות משכנתא שגויות" אומר יועץ משכנתא פרטי ואף מציין כי המשבר נמשך כשלוש שנים אבל אז בשנת 2010 החל שינוי בהשקעות הנדלן ונדמה כי המצב נרגע. אז בהמשך לאותה פריחה שנוצרה היה ניתן לראות כיצד הכלכלה האמריקאית משגשגת שוב, מניבה מקומות עבודה חדשים ומיגור תופעת האבטלה שהייתה חלק בלתי נפרד ומאז ועד היום נשמעים הדים חיוביים אודות בתים במחירים זולים, הגירה חיובית ואפילו התחזקות של הדולר. כפי שהבנתם התזוזה מהמקום הפחות טוב הניבה חוזקה לדולר וזה מה שמסביר אז וגם היום את עלייתו של ערך הנדלן. אם כן אין ספק, ההתאוששות הכלכלית אמרה את דברה ונכון להיום ארצות הברית מאפשרת למכור ולקנות נכסים ובפרט שאתם נעזרים בגוף ניהולי שיודע ללוות את כל התהליך מתחילתו ועד לסופו.

  אז איפה כדאי להשקיע בישראל או ארצות הברית?

  אם אתם צריכים לקבל החלטה ולא יודעים כיצד לקחת אותה חשוב שתחשבו מסלול מחדש, אז מה היה לכם שם? מחד, הנדלן בארצות הברית מדהים ויכול להניב לכם תשואות מכובדות ומאידך מה באמת לגבי הסיכון שתיקחו? אז אם גם אתם רוצים להשקיע אבל אוהבים ללכת על כמה שיותר בטוח אין ספק כי השקעה ישראלית תהיה חכמה יותר עבורכם. מתעקשים כי אתם בכל זאת שייכים לאמיצים שבחבורה? אם אתם לא מפחדים מסיכונים אולי כדאי לכם לנסות את מזלכם בשוק האמריקאי. בסופו של דבר עומדות בפניכם 2 אופציות או השקעת נדלן בישראל או בארצות הברית, הכול תלוי ביכולת לקיחת הסיכון ובתנאי כי תבצע בדיקה אודות ההשקעה בטרם תוציאו אותה לפועל. האם הסיכון מצדיק את ההשקעה שאתם עומדים לבצע? בדיוק כאן חשוב ביותר להיוועץ עם גורמים מביני עניין שיכולים לייעץ לכם ולספק דעה אובייקטיבית לגבי הדרך הנכונה.

  רוצים לקבל החלטה נבונה ונכונה שלא תגרום לכם להפסדים מיותרים? מומחה לליווי תהליכים/ יועץ בתחום הנדלן יעשה זאת עבורכם על הצד הטוב ביותר.

  רוצים להתעדכן בדברים הכי מעניינים שקורים בשטח?
  ציינו מה מעניין אתכם ונצרף אתכם לרשימת התפוצה שלנו.

   לאחרונה...

   שוק הנדל"ן הישראלי מתקרב לשוק ההון

   שוק הנדל"ן ידוע כשוק די סולידי ויציב, עם תהליכים ושינויים איטיים יחסית, בגלל משך הזמן...

   ניתוח שוק: צניחה חסרת תקדים בבניית צמודי הקרקע

   כל מה שכדאי לדעת באינפוגרפיקה הבאה על פי ניתוח שערכנו מתוך נתוני הלמ"ס.

   איפה אפשר עדיין להגשים את החלום של בית פרטי?

   על הטירוף שאוחז בשוק צמודי קרקע ואיפה אפשר עדיין להגשים את החלום?

   כמה שווה ממ"ד בת"א?

   מדובר בפרויקט התחדשות עירונית בצפון הישן של ת"א, שנמצא בשלבים הראשונים של התכנון והמו"מ עם...

   דילוג לתוכן