Pre-sales

רוצים לקבל מידע על הזדמנויות רכישה, השקות חדשות ומבצעים חמים?

השאירו פרטים ותתעדכנו לפני כולם

  כיצד תבצעו מעבר דירה באופן הנכון

  22.01.2016

  דרא שיווק נדל"ן

  סקירה מקצועית

  מעבר דירה כדאי ונכון מסתמך על בחירת הדירה הנכונה ביותר עבורכם ואריזה ראויה של חפצי הבית. על מנת לבצע אריזה יעילה וטובה, הקפידו על הקדשת זמן רב לדבר.

  מיינו את חפצי הבית השונים בארגזים על סמך החדרים בהם החפצים ימוקמו, וסמנו אותם בטוש באופן בולט. כך תוכלו לפרוק ביתר קלות, וכל החפצים יגיעו למקומם ללא מאמץ רב מצידכם. במאמר הבא נתייחס לפרט המהותי השני בעת מעבר דירה – בחירת הדירה הנכונה.

  כל מה שאתם צריכים לדעת טרם חתימה או כניסה לדירה חדשה בירושלים

  • מיקום הדירה: בעת מעבר דירה, בררו אודות האזור בו היא ממוקמת. אל תעבור לגור ליד מרכב תעשייה או גן ילדים, אשר עלולים להוות מפגע רעש במשך שעות הימות וימות השבוע. הקפידו כי תהיה זו שכונת מגורים מהוגנת, אשר בטוח להתגורר בה. שאלו את שכני הבניין החדשים מה הם הקשיים במגורים שם, והאם מתקיימים מפגעי ריח או מפגעים תברואתיים שונים. שיחות עם הדיירים הינן האמצעי היעיל ביותר לבדיקת כדאיות המגורים במבנה.
  • הקפידו על התקנת סורגים בחלונות הבית: סירוג חלונות הבית הינו האמצעי היעיל ביותר לווידוא בטחונכם האישי, כמו גם מניעה של נפילת ילדים קטנים וחיות הבית מן החלונות הגבוהים. במידה וחלונות הדירה אינם מסורגים, הקפידו להתקין סירוג זה בהקדם. סירוג הבית הינו תהליך פשוט, אשר ישמש אתכם נאמנה מפני פריצה ונפילה לאורך שנים רבות.
  • אמצעי הנוחות השונים: בדקו בטרם המעבר, האם מותקנים בה אמצעי נוחות שונים, דוגמת מזגן, דוד שמש, קולטני שמש או תשתית רשת אינטרנט, טלויזיה וטלפון. אמצעי נוחות אלו יכולים להוות סיבה טובה דיה לעבור לדירה, בהתחשב בכך שכל שאר הפרמטרים מתקיימים אף הם.
  • וודאו כי המבנה אטום באופן מקצועי: מבנה שאינו אטום באופן מקצועי עלול להוביל להתפתחות נזקים רבים בתשתיותיו, קירותיו וגגו. וודאו בטרם המעבר כי בוצע איטום גגות כנדרש בגג המבנה, וכי לא קיימים סימני נזילות, עובש ורטיבות בתקרתו וקירותיו. במידת הצורך, הזמינו את שירותיהם של מומחי איטום גגות אשר יעריכו את המצב, ויצעו את האיטומים הדרושים לתיקונו. העיר הינה עתירת גשמים, וללא ביצוע עבודת צמחיה מלאכותית באופן מקצועי אתם עלולים לסבול מקשיים רבים ועלויות לא צפויות בעת השכרת הדירה.
  • בדקו מה מצב הקירות והחלונות במבנה: בהמשך לסעיף הקודם, הקפידו כי קירות המבנה עבים דיים, וכי לא מצויים בכם חרכים שונים, סדקים ותקלות. שאלו את המשכירים האם החלונות ודלתות הבית אטומים היטב, כך שתוכלו לנצל כראוי את אמצעי חימום הבית. איטום חלונות ראוי יאפשר לכם לחיות בראש שקט ולדעת כי אינכם מבזבזים חשמל רב על חימום וקירור הבית, שלא לצורך.
  • בררו אודות משכון הדירה: בטרם רכישת הדירה, וודאו כי אינה מושכרת לגורם צד שלישי או ממושכנת. כך תוכלו לוודא כי הדירה באמת ברשותכם, ולא שייכת לשום אדם אחר. במידת הצורך, שכרו לשם כך את שירותיו של עורך דין מקצועי המתמחה ברכישת דירות למכירה בחדרה או בערים נוספות בארץ, אשר יבדוק את הרישום בטאבו.

  וודאו כי הדירה מתאימה לצרכים שלכם באופן הטוב ביותר

  בעת מעבר לדירה חדשה, הקפידו על אריזה ראויה של חפציכם. נוסף על כך, וודאו כי הדירה מתאימה לכם מכל המובנים – מבחינת מיקומה, מבחינת אביזרי הנוחות בה, מבחינת סירוג החלונות ואיטומה, מבחינת אמצעי הנוחות השונים ומבחינת רישומה בטאבו. כך תוכלו להיות בטוחים כי הדירה תהיה שלכם, כי היא לא תגרור עלויות נוספות וכי תרגישו בה בבית החל מן הרגע הראשון. בהצלחה!

  רוצים להתעדכן בדברים הכי מעניינים שקורים בשטח?
  ציינו מה מעניין אתכם ונצרף אתכם לרשימת התפוצה שלנו.

   לאחרונה...

   שוק הנדל"ן הישראלי מתקרב לשוק ההון

   שוק הנדל"ן ידוע כשוק די סולידי ויציב, עם תהליכים ושינויים איטיים יחסית, בגלל משך הזמן...

   ניתוח שוק: צניחה חסרת תקדים בבניית צמודי הקרקע

   כל מה שכדאי לדעת באינפוגרפיקה הבאה על פי ניתוח שערכנו מתוך נתוני הלמ"ס.

   איפה אפשר עדיין להגשים את החלום של בית פרטי?

   על הטירוף שאוחז בשוק צמודי קרקע ואיפה אפשר עדיין להגשים את החלום?

   כמה שווה ממ"ד בת"א?

   מדובר בפרויקט התחדשות עירונית בצפון הישן של ת"א, שנמצא בשלבים הראשונים של התכנון והמו"מ עם...

   דילוג לתוכן