Pre-sales

רוצים לקבל מידע על הזדמנויות רכישה, השקות חדשות ומבצעים חמים?

השאירו פרטים ותתעדכנו לפני כולם

  עיצוב פנים של דירות חדשות בפרויקטים חדשים

  17.12.2018

  דרא שיווק נדל"ן

  סקירה מקצועית

  קניתם דירה חדשה מהקבלן ואתם רוצים לבדל אותה ולהתאים אותה באופן מוחלט לצרכים האישיים שלכם? אתם בהחלט יכולים לעשות זאת באמצעות בעל מקצוע מוביל בתחומו. עיצוב פנים מאפשר לכם לשנות את העיצוב שקבע הקבלן וליצור לעצמכם עיצוב בהתאמה מושלמת לחלום הפרטי שלכם.

  אין ספק כי כל משפחה חולמת על בית בעיצוב פרטני, כזה שיתאים הן לאיכות החיים הנדרשת והן להגשמת החלום העיצובי של כל אחד ואחת מבני הבית, אך לא תמיד היד משגת ובעיקר עבור מי שרכישת הבית נעשתה באמצעות הלוואות אך פה המקום להאיר את עינכם ולאפשר לכם להבין כי ככל שתבצעו את השינויים וההתאמות בשלב מוקדם יותר של הבניה, כך העלות תהיה הגיונית וחסכונית יותר – לשנות דירות חדשות בשלב הבנייה עולה זול יותר משינויים שיבוצעו בתום הבניה ובטח לאחר האכלוס.

   מה כולל עיצוב פנים

  עיצוב פנים כולל הלכה למעשה את כל הפריטים בתוך המבנה ובין ארבעת הקירות החל מבחירת המטבח, דרך חלונות, דלתות הזזה, דלתות פנים באופן כללי, ברזים כיורים ועוד. למעשה, כל פריט אותו תבחרו לשלב בביתכם, הוא חלק מעיצוב הפנים שלכם. אחד האלמנטים החשובים ביותר בבחירת ריהוט הקשור לעיצוב פנים הוא דלתות פנים.

  תפקיד דלתות הפנים הוא מהותי, משום שהם אלו שיצרו בידוד בין החדרים וישמרו על הפרטיות של כל אחד ואחת מבני הבית אך במקביל על דלתות פנים מעוצבות בהתאמה אישית לצרכים שלכם אך עם דגש על הומוגניות מופלאה עם יתר האלמנטים בביתכם. חשוב לזכור כי על הבחירה להיות מושכלת ולא כיחידה בפני עצמה – כל דלת באופן אישי יכולה להיות מדהימה ביופייה, אך האם היא תהיה יפה באותה מידה באם היא תשתלב עם יתר האלמנטים בביתכם?

  עוד במהלך עיצוב הדירה החדשה שאתם רוכשים בפרויקט החדש, יש להתאים דלתות כניסה. אתם לא חייבים להסתפק בדלת הכניסה אותה מספק לכם הקבלן ואתם בהחלט יכולים לבחור לעצמכם דלת איכותית יותר וכמובן דלת מעוצבת באופן מרשים יותר וכזו שמתאימה לכם ביתר דיוק.

  מבחינת העלות, אתם תחסכו כל עוד אתם מחליפים את הדלת במעמד בניית המבנה, משום שברכישת הדלת החדשה אתם יכולים לקזז את עלות הדלת שאמור היה הקבלן להתקין, מה שלא תוכלו לעשות לאחר מסירת המפתח והאכלוס.

  אל תחסכו היום כדי להוציא יותר בעתיד

  פרויקטים חדשים רבים נבנים ברחבי הארץ אך אם אתם לא מתחברים לחומרי הגלם ולמוצרים אותם מתקין לכם הקבלן המבצע, אין זמן טוב יותר לשנות את האמור מהשלבים הראשונים של הבניה. ככל שתקדימו לבצע את עיצוב הפנים בהתאמה מלאה לצורך שלכם, כך תיהנו מחיסכון משמעותי בעלויות שרק ילכו ויהיו גבוהות יותר לאחר האכלוס – עשו מאמץ היום, כך תחסכו לא מעט בעתיד.

  רוצים להתעדכן בדברים הכי מעניינים שקורים בשטח?
  ציינו מה מעניין אתכם ונצרף אתכם לרשימת התפוצה שלנו.

   לאחרונה...

   שוק הנדל"ן הישראלי מתקרב לשוק ההון

   שוק הנדל"ן ידוע כשוק די סולידי ויציב, עם תהליכים ושינויים איטיים יחסית, בגלל משך הזמן...

   ניתוח שוק: צניחה חסרת תקדים בבניית צמודי הקרקע

   כל מה שכדאי לדעת באינפוגרפיקה הבאה על פי ניתוח שערכנו מתוך נתוני הלמ"ס.

   איפה אפשר עדיין להגשים את החלום של בית פרטי?

   על הטירוף שאוחז בשוק צמודי קרקע ואיפה אפשר עדיין להגשים את החלום?

   כמה שווה ממ"ד בת"א?

   מדובר בפרויקט התחדשות עירונית בצפון הישן של ת"א, שנמצא בשלבים הראשונים של התכנון והמו"מ עם...

   דילוג לתוכן