Pre-sales

רוצים לקבל מידע על הזדמנויות רכישה, השקות חדשות ומבצעים חמים?

השאירו פרטים ותתעדכנו לפני כולם

  פרויקטים לזוגות צעירים

  25.07.2018

  דרא שיווק נדל"ן

  סקירה מקצועית

  בענף הבנייה ידוע שכשבונים פרויקטים לזוגות צעירים יש לבנות דירות שיכולות להתאים לטעם העכשווי, אבל גם כזה שקל לעצב ולשפץ ולהתאים אישית. כשקונים דירה בפרויקט כזה יושבים על המפרט הטכני ומזמינים כל מה שאוהבים וצריכים, כולל חדר רחצה ומטבח וכל מה שנכלל במסגרת מה שהקבלנים מתאימים לכם, ולפי זה אתם מתכננים את השיפוץ או עיצוב הפנים שלכם אחר כך. גם דיור בר השגה שהוא למעשה דיוק בסיסי יותר עדיין נמכר ונבנה בסטנדרטים כאלה שאפשר אחר כך להוסיף כל מה שצריך עם האפשרויות הכלכליות. התכנון המוקדם מאפשר לכם לדעת מה עוד חסר לכם אחר כך ולהוסיף אותו ככל שמצבכם הכספי משתפר ואתם יכולים לעדכן את הדירה.

  תכנון מוקדם חשוב מאוד

  פרויקטים לזוגות צעירים הפכו להיות מבוקשים לא רק במרכז הארץ אלא גם בפריפריה, משום שהיום התחבורה המשופרת וגם עבודה מהבית הופכים אותם נגישים ולמבוקשים. עם זאת, לפני קניית דירה לזוג צעיר מומלץ לבדוק את כל מה שהשכונה והסביבה מספקות לכם, משום שאם אתם מתכוונים הלקים משפחה הרי שתצטרכו בתי ספר ומסגרות לילדים בסביבה במקום לנסוע רחוק, וגם מרכז מסחרי קטן לפחות עם כל מה שחשוב לקנות. בכל מקום שיש בו דיור בר השגה אפשר לראות שיפור באיכות החיים משום שזוגות צעירים רבים לא מוכנים לוותר על פיתוח סביבתי ועל השקעה ראויה בהתאמת המגורים שלהם לסטנדרטים גבוהים גם בדיור זול יחסית. גם אין סיבה שזה יקרה. אפשר לחיות מצוין גם בבתים שבהם יש רמת חיים צנועה יחסית מבלי לוותר על אסתטיקה ועל עיצוב פנים.

  להשקיע בעיצוב הבית

  פרויקטים לזוגות צעירים הם בדר"כ דרך המאפשרת דיור בר השגה שיכול להיות אסתטי ונוח אם משקיעים בו מחשבה ושוכרים מעצבת פנים שתתאים לטעם שלכם ולסגנון שאתם אוהבים. לפי תיק עבודות שמוצג בדרך כלל באתר שלה, תוכלו לבחור את המעצבת המתאימה לכם ביותר שתדע להפוך כל פרויקט לזוגות צעירים לדירת חלומות גם בתקציב צנוע יחסית. כל מה שצריך זה גם להבין מה אתם צריכים ולתת לדמיון שלכם לראות את הדירה שבה אתם באמת רוצים לחיות. מעצבת מיומנת ובעלת תושייה יכולה להפוך דירה כזאת למקום יפהפה ונעים מאוד.

  לעמוד בתקציב

  אם ביקשתם מהקבלן לבנות דירה לפי מפרט בסיסי שאפשר לעבוד אתו ולשדרג, הרי שלא אמורה להיות בעיה לכל מעצבת פנים למצוא את הדרך לשדרג כל דירה סטנדרטית לדירה עם שפה אישית של מה שאתם אוהבים. זוהי ההזדמנות שלכם לעצב בית אמיתי גם למשפחה קטנה בדיור לזוגות צעירים וליהנות מהדירה הראשונה שלכם יחד בעיצוב מרהיב ומלא טעם. השילוב של הטעם שלכם עם המקצועיות והרעיונות של מעצבת טובה יכול להביא ליצירה נהדרת שתרצו לגור בה שנים רבות מבלי לשנות הרבה עד שתרחיבו את המשפחה במזל טוב. זהו הבית הראשון שלכם וכדאי מאוד להשקיע בו.

  רוצים להתעדכן בדברים הכי מעניינים שקורים בשטח?
  ציינו מה מעניין אתכם ונצרף אתכם לרשימת התפוצה שלנו.

   לאחרונה...

   שוק הנדל"ן הישראלי מתקרב לשוק ההון

   שוק הנדל"ן ידוע כשוק די סולידי ויציב, עם תהליכים ושינויים איטיים יחסית, בגלל משך הזמן...

   ניתוח שוק: צניחה חסרת תקדים בבניית צמודי הקרקע

   כל מה שכדאי לדעת באינפוגרפיקה הבאה על פי ניתוח שערכנו מתוך נתוני הלמ"ס.

   איפה אפשר עדיין להגשים את החלום של בית פרטי?

   על הטירוף שאוחז בשוק צמודי קרקע ואיפה אפשר עדיין להגשים את החלום?

   כמה שווה ממ"ד בת"א?

   מדובר בפרויקט התחדשות עירונית בצפון הישן של ת"א, שנמצא בשלבים הראשונים של התכנון והמו"מ עם...

   דילוג לתוכן