Pre-sales

רוצים לקבל מידע על הזדמנויות רכישה, השקות חדשות ומבצעים חמים?

השאירו פרטים ותתעדכנו לפני כולם

  20 דירות יוקרה נמכרו תוך חודשיים בפרוייקט Museum Residence

  11.07.2016

  דרא שיווק נדל"ן

  חדשות ועדכונים

   במבצע המיוחד לרגל חגיגות 50 שנה לחברת האחים ישראל נמכרו 20 דירות בפרויקט Museum Residence  הממוקם סמוך למוזיאון ישראל בשכונת ניות בירושלים.

  "ישנה מגמה של תושבים שגרים בשכונות היוקרה במרכז ירושלים ובוחרים לרכוש דירות בפרוייקט 'מוזיאון רזידנס' משום שהקרקע היא פרטית ולא אדמת כנסיה"

  20 דירות נמכרו בפרויקט Museum Residence ('מוזיאון רזידנס') של האחים ישראל בירושלים בסכום כולל של 92 מיליון ₪. מדובר בהצלחה גדולה למבצע לקמפיין המכירות המיוחד שנערך לרגל חגיגות ה-50 של חברת האחים ישראל ושכלל הנחה משמעותית של עד 300,000 ₪ לדירות היוקרה בפרויקט.

  קובי בן שמחון, משנה למנכ"ל חברת דרא (DARA)המשווקת את הפרוייקט אומר כי הדירות שנמכרו במהלך המבצע בחודשים מרץ-אפריל הינן דירות בנות 5 חדרים, גדולות ומרווחות. שטח הדירות נע בין 125 ל-150 מ"ר פלדלת (שטח פנים הדירה ,כולל קירות), "חלק מהדירות כוללות גינות מרווחות וחלקן כוללות מרפסות. מחירי הדירות שנמכרו נע בין 4.2 ל- 5.2  מיליון ₪. לכל הדירות חניות ומחסן", אמר בן שמחון. מחירי המכירה משקפים מחיר של כ-32,000 ₪ למ"ר.

  הפרויקט היוקרתי Museum Residence ('מוזיאון רזידנס') משותף לחברת האחים ישראל ופיני כהן. הוא משתרע על פני שטח פרטי של כ- 22 דונם וכולל 140 יחידות דיור. הפרוייקט נמצא בשלבי בניה מתקדמים וכולל 15 בניינים בני ארבע קומות. פרוייקט מוזיאון רזידנס ממוקם באחד המגרשים היוקרתיים בירושלים על המדרון הדרום מערבי של מוזיאון ישראל וצופה לנוף של הגן הבוטני וגבעת רם בסמוך לרחובות נווה שאנן, י.צ מיכאלסון ונחמן אביגד. הוא מצטיין במיקום נוח לכניסה וליציאה מהעיר ומשתלב באחת השכונות השקטות והיוקרתיות ביותר באזור. כל הדירות בפרוייקט בעלות מפרט טכני גבוה הכולל מערכת מיזוג אוויר דירתית, חימום תת רצפתי ותריסים חשמליים. הבניינים נבנו מאבן יוקרתית צהובה סביב כיכרות הכוללות מזרקה ועץ אלון עתיק.

  עיקר הרוכשים בפרוייקט הם תושבי שכונות מבוססות בירושלים, כדוגמת בית הכרם ורמת בית הכרם, ארנונה, רמת שרת, רמות, רסקו ורחביה. חלק מהרוכשים מגיעים מישובים הסובבים את ירושלים כדוגמת הר אדר, מבשרת ציון ומוצא. חלק מהדיירים החדשים בחרו להתגורר בשכונה החדשה על מנת לשדרג את איכות הדירה ואת מיקומה. אחרים, המשתייכים לאוכלוסיה בוגרת יותר, בחרו בשכונה על מנת לצמצם את הבית הגדול לאחר שהילדים גדלו ועזבו את הבית.

  "שיקול מרכזי של רוכשי הדירות שעברו משכונת רחביה ומשכונות דומות לה, היה העובדה כי הקרקע בפרויקט היא קרקע פרטית ולא אדמת כנסיה", כך אומר יונתן ישראל, מנהל השיווק של חברת האחים ישראל, "אנו רואים מגמה שבה תושבים שגרים בשכונות היוקרה במרכז ירושלים בוחרים לרכוש דירות בפרוייקט 'מוזיאון רזידנס', שבו מזהים פוטנציאל ליצירת חיי קהילה ולמגורים קבועים לאורך השנה, בשונה מבתי רפאים".

  בימים אלו מסתיים שיווק השלב הראשון של הפרויקט, הכולל שלשה בניינים והוא צפוי להתאכלס באוגוסט 2016. שיווק שלב ב של הפרויקט בעיצומו והוא מכיל 4 בניינים נוספים בתמהיל דירות של 5,6 חדרים, בו נותרו עוד מספר דירות והוא צפוי להתאכלס במאי 2017.

  מנכ"ל האחים ישראל, בועז ישראל: "אני גאה בהתקדמות הפעילות והמכירות בפרוייקט. החברה בונה במקומות אטרקטיביים במיוחד ובסטנדרטים הגבוהים ביותר שיש. הרוכשים שלנו יודעים שהם מקבלים תמורה מלאה עבור כספם וכי מדובר ברכישות נכונות, כיוון שהמחירים במקומות בהם אנו בונים רק ילכו ויעלו ולכן הביקושים לדירות שלנו כה גדול".

  רוצים להתעדכן בדברים הכי מעניינים שקורים בשטח?
  ציינו מה מעניין אתכם ונצרף אתכם לרשימת התפוצה שלנו.

   לאחרונה...

   שוק הנדל"ן הישראלי מתקרב לשוק ההון

   שוק הנדל"ן ידוע כשוק די סולידי ויציב, עם תהליכים ושינויים איטיים יחסית, בגלל משך הזמן...

   ניתוח שוק: צניחה חסרת תקדים בבניית צמודי הקרקע

   כל מה שכדאי לדעת באינפוגרפיקה הבאה על פי ניתוח שערכנו מתוך נתוני הלמ"ס.

   איפה אפשר עדיין להגשים את החלום של בית פרטי?

   על הטירוף שאוחז בשוק צמודי קרקע ואיפה אפשר עדיין להגשים את החלום?

   כמה שווה ממ"ד בת"א?

   מדובר בפרויקט התחדשות עירונית בצפון הישן של ת"א, שנמצא בשלבים הראשונים של התכנון והמו"מ עם...

   דילוג לתוכן